Оригінальні подарунки на день народження дарунки Київ!

Як стати оригінальним партнером?

Наш інтернет-магазин запрошує до співпраці компанії, що пропонують різні товари або послуги фізичним та юридичним особам на території України.

У Вас є подарункові сертифікати!
Поширення Ваших подарункових сертифікатів через наш магазин - прекрасний спосіб залучити нових покупців, а також підвищити рівень лояльності вже існуючих. Так Ви зможете відкрити принципово новий канал продажу товарів і послуг.
В якості бонус
у для компанії-партнера на сайті нашого інтернет-магазину буде розміщено інформацію про компанію, а також фотографії та адреси місць, де можна буде отоварити сертифікати.

У Вас ще немає подарункових сертифікатів!
Якщо у Вашої компанії немає власних подарункових сертифікатів, ми готові розробити дизайн і виготовити
для Вас подарункові сертифікати, які Ви зможете розповсюджувати не тільки в нашому Інтернет-магазині, але й в інших каналах продажу.
Усі витрати, пов'язані з передачею сертифікатів на реалізацію, поповненням їх запасу, упаковкою, доставкою, самим процесом вручення, адміністрація проекту бере на себе.

Крім поширення подарункових сертифікатів, ми також пропонуємо наступні варіанти співпраці:

- Заходи: наш інтернет-магазин готовий надати спонсорську підтримку під час проведення різних масових заходів (святкувань, конкурсів, промо-акцій і т.п.), в тому числі
тих, що проводяться в мережі Інтернет, надаючи подарункові сертифікати в якості призів.

- Розміщення реклами: ми готові розмістити банери, що ведуть на сайт Вашої компанії, та / або інформацію про Вашу компанію на сторінках нашого Інтернет-магазину.

Якщо Вас зацікавили наші пропозиції про співпрацю, для обговорення умов або одержання більш докладної інформації, будь ласка, зв'яжіться з нашими менеджер
ами sale@darlink.com.ua